XIII. Türk Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Kongresi

tarafından
338

XIII. Türk Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Kongresi

tusyad istanbul 2016

Yer :  İstanbul
Tarih :  22-26 Kasım 2016
Düzenleyen :  Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği
Kongre Merkezi : Wyndham Grand İstanbul Levent Otel
Organizatör : FİGÜR KONGRE ORGANİZASYONLARI VE TİC. A.Ş.
Web Sitesi : http://www.tusyadistanbul2016.org/

DAVET.

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 22-26 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceğimiz, Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneğinin XIII. Kongresine davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım. Kongremiz Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirilecektir.

İlki 1991 yılında yine İstanbul’da gerçekleştirilen TUSYAD Kongreleri, hem üst düzey bilimsel içerikleri, konularında çok deneyimli uluslararası ve ulusal bilim insanlarının katkıları hem de sosyal ve kültürel aktiviteleriyle, yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcıların büyük beğenisini kazanmaktadır. İki yılda bir düzenlenmekte olan; mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulup, tartışılması için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedefleyen Kongrelerimiz; yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ve bini aşan katılımla oldukça ilgi çeken önemli bir platformdur.

Kongremizde; spor yaralanmalarının tedavileri, artroskopik cerrahi ve özellikle de diz cerrahisinin tüm detayları, son yıllarda ilginin arttığı omuz, dirsek, kalça, ayak-ayak bileği, el bileği-el artroskopik cerrahisi ve kıkırdak yenileme teknolojileri ana konular olarak, daha kapsamlı şekilde yer alacaktır. Öğle aralarında kongremize katılan ilaç ve ortopedi endüstrisi tarafından güncel teknolojik gelişmelerin anlatıldığı workshop uygulamaları ve uydu sempozyumlar düzenlenecektir.

Bilimsel zenginliğinin yanında siz değerli katılımcılarımıza, binlerce yıllık kültür mirasını barındıran İstanbul’u tanıma ve görsel zenginlikleriyle buluşma imkanı da sunmak için zengin bir sosyal program hazırlamayı da amaçlıyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri, Kasım 2016’da İstanbul’un eşsiz atmosferinde ağırlamaktan onur duyacağız.

Saygılarımla

Prof. Dr. Mehmet Aşık
TUSYAD Başkanı
Kongre Başkanı