ULUSLARARASI VETERİNER BİLİMLERİ KONGRESİ

tarafından
291

3. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi

Yer: İstanbul
Tarih : 20-22 EYLÜL 2019
Düzenleyen : İstanbul Veteriner Hekimler Odası & İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Kongre Merkezi : DoubleTree By Hilton Avcılar – İstanbul
Organizatör : PcoEvent
Web Sitesi : http://www.vetexpo.org/

DAVET
DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIZ,

Mesleğimizi İstanbul’da temsil eden en üst iki kurum olarak, akademik bakış açısıyla uluslararası bir kongre düzenlemek için iş birliği yaptık. Amacımız, ülkemizde gerçekleştirilen başarılı kongrelere bir yenisini eklemek, bir eğitim kurumu olan Veteriner Fakültesi ile Meslek Odamızın birikimlerini sizlere en güçlü şekilde aktarmaktır. Bu amaçla, mesleki çalışma alanlarımızı kapsayan başta pet olmak üzere, büyük baş, egzotik ve at hekimliği konularında çağrılı tebliğler, akademisyenlerin bilimsel araştırmaları ile sizlerin karşılaştığı vakaların sunulması planlanmaktadır. Kongremizin önemli bir hedefi de eksikliği duyulan alanlarda Fakültemizin operasyon salonları ve uygulama laboratuvarlarını kullanarak çok sayıda workshopla meslektaşlarımızın pratiğine katkı sağlamaktır. Kongremizde aynı zamanda sektör firmaları, kendilerine sağlanan özel alanlarda sınırlandırılmış gruplara yeni cihazlarının demostrasyonlarını yapabileceklerdir.

Hedefimiz, iki kurumun işbirliğiyle son teknolojik gelişmelerin hekimliğe aktarıldığı, akademisyenlerle sahada çalışan meslektaşlarımızın bir araya getirildiği, giderek kurumsallaşacak bir kongre yaratmaktır.

Tüm meslektaşlarımızı, her dakikasında mesleki birikimlerin paylaşılacağı, çok yorulacakları ancak değeceğine inandığımız VETEXPO2019 kongremize bekliyoruz. Saygılarımızla

Prof. Dr. Murat ARSLAN
İstanbul Veteriner Hekimler Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI
İstanbul Üniversitesi Cerrrahpaşa
Veteriner Fakültesi Dekanı