UEK-TEK 2014 Uluslararası Ekonomi Konferansı   

tarafından
368

UEK-TEK 2014 Uluslararası Ekonomi Konferansı   

Yer : Antalya / Kemer
Tarih : 18-20.EKİM.2014
Düzenleyen : Türkiye Ekonomi Kurumu (TEK)
Kongre Merkezi : AKKA Antedon Otel
Organizatör : Diamed Kongre
Web Sitesi : http://teacongress.org/

Türkiye Ekonomi Kurumu (TEK), Dördüncü Uluslararası Ekonomi Konferansı UEK-TEK’i 18-20 Ekim 2014 tarihlerinde Antalya’da Akka Antedon Otel’de düzenlemektedir; http://www.akkaantedon.com

Konferans’ın ana teması “Küresel İstikrar ve Büyüme ve İktisadın Durumu”dur. Uluslararası Ekonomi Birliği’nin (International Economic Association) desteklediği bu konferansın amacı, tüm ülkelerdeki iktisatçılar için, davet edilmiş ve seçilmiş bildirilerin sunulduğu oturumlar yoluyla, tartışma ortamı yaratmaktır.

UEK-TEK 2014’de sunulacak bildiriler, http://teacongress.org adresindeki konferans web sitesinin Özet Teslimi sayfasından iletilen özetler üzerinden seçilecektir. Özet ve bildiriler İngilizce veya Türkçe olabilir. Düzenleme/Bilim Kurulu, iktisadın her alanından gelecek özetleri teşekkürle karşılar.

UEK-TEK 2014’de sunulan bildiriler içinden seçilmiş olanlar, “Ekonomi-tek” http://ekonomitek.org dergimizde yayınlanacaktır. Ayrıca, seçilmiş başka bazı bildirilerin yer aldığı bir kitap da yayınlanacaktır.

Konferans, Akdeniz bölgesinin tarihi mekanlarını çok uygun fiyatlarla gezip görebilmek için de bir fırsat sunmaktadır. Kayıtlar, rezervasyonlar, ulaşım seçenekleri ve turlara ilişkin bilgiler http://teacongress.org adresinde duyurulacaktır.

Özet Teslimi İçin Son Tarih: 18 Temmuz 2014
Oturum Düzenleme İçin Son Tarih: 18 Temmuz 2014
Özet Kabul Bildirim Tarihi: 11 Ağustos 2014
Erken Kayıt, Otel ve Uçak Rezervasyonu İçin Son Tarih: 30 Ağustos 2014
Makale Teslimi İçin Son Tarih: 26 Eylül 2014
Programın İlan Tarihi: 29 Eylül 2014

Türkiye Ekonomi Kurumu olarak 18-20 Ekim’de UEK-TEK 2014’de sizi de aramızda görmekten sevinç duyacağız. Lütfen bu duyuruyu diğer meslektaşlarımıza ve bölümünüz mensuplarına iletiniz.

En iyi dileklerimizle.

Düzenleme/Bilim Kurulu