TUSYAD 2014 Kongresi

tarafından
359

TUSYAD 2014 Kongresi

Yer : İzmir
Tarih : 23-27.EYLÜL.2014
Düzenleyen : Türk Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği

Kongre Merkezi : Kaya Otel & Kongre Merkezi
Organizatör : Ege Kongre
Web Sitesi : http://www.tusyad2014.org/tr/index.php

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği’nin (TUSYAD) 12. Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duymaktayım. Kongremiz 23-27 Eylül 2014 tarihleri arasında İzmir Kaya Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TUSYAD Kongreleri her zaman yüksek standartlara ulaşmış ve düzeyini daha yükseğe taşıma sorumluluğunu göstermiştir. TUSYAD Yönetim Kurulu ve Yerel Düzenleme Kurulu’nun amacı meslektaşlarımız için tatminkar bir eğitim platformu oluşturmaktır. 1991 yılında düzenlenen 1. TUSYAD Kongresi’nden itibaren yaptığımız gibi, ulusal ve uluslararası alanda üst düzey bilim adamları ile bu görevi yerine getirmek için yine elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Bilimsel programda eğitim kursları, konferanslar, sempozyumlar, canlı cerrahi yayınları ve tartışmalı oturumlarda spor yaralanmaları, artroskopi ve diz cerrahisindeki yenilikler ve tartışmalı konular bütün yönleri ile ele alınacaktır. Öğle aralarında endüstri tarafından güncel uygulamalar, pratik beceriler aktarılmaya çalışılacaktır. Serbest bildiriler ve e-poster oturumları için yeterli zaman ayrılarak meslektaşlarımızın deneyimlerini doyurucu bir şekilde paylaşma fırsatı sağlanacaktır.

Gerek ülkemizden gerekse dünyanın çeşitli ülkelerinden üst düzey bilim insanlarının katılımı ile bilimsel düzeyi yüksek çalışmaların paylaşılacağı ve tartışılacağı bilimsel toplantıların yanında, katılımcıların İzmir’de kaliteli ve hoş bir ortamda dinlenip eğlenmelerini gerçekleştirmek amacındayız.

23-27 Eylül 2014’de İzmir’de sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.

Victor Hugo’nun da dediği gibi “İzmir güzel şapkalı bir prensestir.”

Prof. Dr. Halit Pınar

Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve

Diz Cerrahisi Derneği (TUSYAD) Başkanı

Kongre Başkanı