TÜRKİYE MATERNAL FETAL TIP VE PERİNATOLOJİ DERNEĞİ ULTRASONOGRAFİ KURSU

tarafından
175

TÜRKİYE MATERNAL FETAL TIP VE PERİNATOLOJİ DERNEĞİ ULTRASONOGRAFİ KURSU

Yer: İstanbul
Tarih : 31 EKİM – 2 KASIM 2019
Düzenleyen : Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği
Kongre Merkezi : Hilton Maslak Hotel, İstanbul
Organizatör : FTS Kongre Organizasyon
Web Sitesi : http://tmftpultrason2019.org/

DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

31 Ekim – 2 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Hilton Maslak Hotel’de düzenlenecek olan Türkiye Maternal Fetal Tıp Derneği Ultrasonografi Kursunda sizleri en kalbi duygularımızla karşılamak istiyoruz.

Bu üç günlük toplantıda, obstetrik ultrasonla ilgili en güncel standartlar ele alınacak ve ultrason bulgularının multidisipliner bir bakım modeli ile bütünleştirilmesi vurgulanacaktır. İlk ve ikinci üç ay ultrason taramaları ve obstetrik ultrasondaki bulguların hücre dışı DNA testleri ile kombinasyonu gibi en yeni bilgiler tartışılacaktır. Kursta genel konu sunumların yanında, olgu sunumları, gebe üzerinde pratik uygulamalar ve tartışma panelleri yapılacaktır. Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği Ultrason Alt Grubu, bu toplantı ile doğum uzmanlarının ve perinatologların deneyimlerini paylaşmaları, fikir alışverişinde bulunmaları ve birçok ülkeden tanınmış ultrason uzmanlarıyla işbirliği yapmaları için uluslararası platform sağlayacaktır.

Hepsinden önemlisi, sizlerin aktif katılımı kursun daha verimli ve başarılı olmasını sağlayacaktır.

Oldukça eğitici olacağına inandığımız bu geleneksel kursumuza katılmayı düşüneceğinizi umuyor sizleri bir kez daha İstanbul’a bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Tamer MUNGAN
Kurs Başkanı

Prof. Dr. Recep HAS
Kurs Başkanı