Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 36. Ulusal Kurultayı

tarafından
548

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 36. Ulusal Kurultayı

Yer : İstanbul
Tarih : 29.EKİM-1.KASIM.2014
Düzenleyen : Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği

Kongre Merkezi : İstanbul Kongre Merkezi
Organizatör : Cnidus Turizm
Web Sitesi : http://www.plastikcerrahikurultayi.org/

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 36. Ulusal Kurultayı 29 Ekim – 1 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. Kurultayımız, bilimsel açıdan doyurucu bir programa ek olarak, mesleki sorunlarımızı tartışmak için de bir platform oluşturacaktır. Bu senede konferanslar, paneller, bildiri sunumları, posterler, deneyim aktarım sınıfları ve kurslar ile güncel bilgileri hepimizin paylaşacağı bir ortamımız olacaktır.
Kongre bilimsel kurulu çalışma grupları ile koordineli olarak çalışarak geniş spektrumlu bir program hazırlamaktadır. Tüm meslektaşlarımızın kurultay çalışmalarına istek ve önerileri ile katkıda bulunmalarını umuyoruz. Programda hedefimiz bilimsel yenilikleri günlük pratik uygulama ile birleştirmek olacaktır. Kurultayımızda ülkemizden çok değerli meslektaşlarımızın yanında dünyanın değişik merkezlerinden konularında söz sahibi bilim insanları da bizimle bilgi ve deneyimlerini paylaşacaktır. Özellikle genç meslektaşlarımızın doğru ve kendilerine faydalı bilgilere ulaşacağı bir program için çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurultayımız geçen sene de olduğu gibi İstanbul’un en donanımlı kongre merkezi olan İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecektir. Asistan Bildiri ve Uzman Araştırma Yarışmaları ile bilimsel heyecanımızın yükseleceği kurultayımızda Derneğimizin Genel Kurulu da yer alacaktır.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlayacağımız Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğinin 36. Ulusal Kurultayı’nda sizleri İstanbul’da misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Prof.Dr. Hülya Aydın
TPRECD 36. Ulusal Kurultay Başkanı

Prof.Dr. İsmail Kuran
TPRECD Başkanı