TOURCON 2019: International Conference on Tourism: Theory, Current Issues and Research

tarafından
213

TOURCON 2019: International Conference on Tourism: Theory, Current Issues and Research

Yer: Kiev
Tarih : 05-07 EYLÜL 2019
Düzenleyen : ICSER
Kongre Merkezi : President Hotel Kiev
Organizatör : ICSER
Web Sitesi : http://www.tourcon.org/?_l=1

DAVET
Değerli Meslektaşlarım

TOURCON 2019 Kiev: 6th International Conference on Tourism: Theory, Current Issues and Research 06-07 Eylül 2019 tarihleri arasında Kiev, Ukrayna’da gerçekleştirilecektir. Konferans, International Journal of Social Sciences & Education Research (IJSSER) ve Journal of Tourism Theory & Research (JTTR) dergileri tarafından desteklenmektedir.

TOURCON 2019 Kiev farklı ülkelerden katılımcılara değişik konularda bilimsel bir paylaşım ve tartışma ortamı sağlamaktadır. Konferans aynı zamanda, turizm ve turizm ile ilişkili disiplinlerdeki araştırmalarda kuram, en son gelişmeler, araştırma yöntemleri, en iyi uygulamalar, araştırma tasarımı, analiz, bulgular ve bilimsel tartışma gibi güncel konularda öğrenme olanakları sağlamaktadır. Konferans dili İngilizce ve Türkçedir. Bildiriler İngilizce ya da Türkçe dillerinde sunulabilecektir.

Konferansın amacı, turizm alanındaki akademisyenler, araştırmacılar, profesyoneller, uygulayıcılar ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirerek bilgi alış verişini sağlamak ve konferansla ilgili konularda deneyimleri, çalışmaları, yeni fikirleri, araştırma bulguları ve sonuçlarını paylaşmaktır. Konferans, katılımcılara bilimsel bir ortamda yenilik ve gelişmelerdeki teorik yöntem ve benimsenen pratik çözümleri tartışma fırsatı sunmaktadır.

Sizleri turizm ve turizm ile ilişkili alanlardaki uzmanlığınız, deneyimleriniz ve araştırma sonuçlarınızı paylaşmak için TOURCON 2019 Kiev konferansına davet ediyoruz. Verimli bir organizasyon gerçekleştirmek için yapacağınız değerli katkılarınızı önemsiyor ve birlikte olmayı umuyoruz.