TOD 48. Ulusal Oftalmoloji Kongresi

tarafından
1710

Türk Oftalmoloji Derneği – TOD 48. Ulusal Oftalmoloji Kongresi

 

YER Kemer – Antalya
TARİH 05- 09 Kasım 2014
DÜZENLEYEN
Türk Oftalmoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ Rixos Sungate
ORGANİZATÖR
Global Turizm
WEB SAYFASI http://www.todnet.org/kongre2014/

Değerli Meslekdaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği 48. Ulusal Oftalmoloji Kongresi güzide Şubelerimizden Erzurum-Trabzon Şubesi’nin katkıları ile 5-9 Kasım 2014 tarihleri arasında, artık evimiz haline gelen, Rixos-Sungate Otel, Kemer-Antalya’da yapılacaktır. Kongrenin hepimizin hocası, mütevazi insan merhum Prof. Dr. Zeki Sürel anısına yapılacak olması da bu seneki kongre’ye ayrı bir önem ve anlam katmaktadır.

Son gelişmelerin takip edilerek en güncel bilgilere ulaşmanın çok kolaylaştığı bu iletişim çağında bile Ulusal Kongreler önemini hala korumakta, ülkemizde Mezuniyet Sonrası Eğitim’den neredeyse tek sorumlu kuruluş olan Derneğimize de bu amacı için bir fırsat yaratmaktadır.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda kongremizde Uluslar arası konuklar, hepsi birbirinden tecrübeli hocalarımız ve meslekdaşlarımız çeşitli konferanslar,paneller, sempozyumlar,uzmanına danış ve endüstri oturumları, canlı cerrahiler ve kurslar ile engin tecrübelerini bizlerle paylaşacaktır.Çeşitli kliniklerimizden yapılacak olan serbest bildiri ve posterler de kongremize ayrı bir çeşni katacaktır.

Yoğun bir katılımlarını beklediğimiz endüstri temsilcileri de Oftalmoloji’de ki en modern ürünlerini en son bilimsel gelişmelerin ışığı altında sergileyerek sizlerin beğenisine sunacaktır.

Sadece bilimsel değil sosyal yönden de meslekdaşlarımızın kaynaşmasına, hasret gidermesine ve oturum aralarında bile çeşitli konularda değerli fikirlerini değiş-tokuş etmelerine fırsat sağlayacak Ulusal Kongre’mize sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

48.Ulusal Oftalmoloji Kongresi’nde görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Bora Eldem
TOD Genel Başkanı,
TOD MYK Adına