Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz Simpozyumu

tarafından
54
Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz Simpozyumu
Yer : Girne-KKTC
Tarih : 07-10 Kasım 2019
Düzenleyen : Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği, İstanbul Cerrahpaşa Tıp Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıkları AD
Kongre Merkezi : Acapulco Resort Convention & SPA Hotel Girne-KKTC
Organizatör :  PlusMice
Web Sitesi : http://www.sagliklisacsaglikliyuz.com/

DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Birincisini 17-20 Ekim 2015, ikincisini ise 4-9 Eylül 2017 tarihleri arasında başarıyla gerçekleştirdiğimiz, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Ana Bilim Dalı ve Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği’nin birlikte düzenlediği, ‘Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz’ simpozyumunun üçüncüsünü 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel Girne’de gerçekleştireceğiz.

Toplantıda saç ve yüz hastalıkları tanı ve tedavisindeki güncel yaklaşımlar incelenecek, ayrıca saç ve yüz sağlığın korunmasında kozmetik uygulamalar ele alınacaktır. Dermatoloji uzmanı hekimlerin sık karşılaştığı saç ve yüz hastalıkları ile ilgili bilgi alışverişinde de bulunacağımız verimli bir toplantı geçireceğimizi düşünüyorum.

Akdenizin incisi Kıbrıs ve Kıbrıs’ın incisi Girne’de gerçekleştireceğimiz, Türkiye’de konusunda tek olan toplantımızın üçüncüsünün sizlerin katılımı ve aktif desteği ile hedeflediği başarıyı yakalayacağına inanıyorum.

7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel Girne‘de buluşmak üzere…

Sevgi ve Saygılarımla

Prof. Dr. Server SERDAROĞLU

Simpozyum Başkanı