Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 6. Ulusal Sempozyumu & 1. Uluslararası Katılımlı Kongresi   

tarafından
548

Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 6. Ulusal Sempozyumu & 1. Uluslararası Katılımlı Kongresi   

Yer : İzmir
Tarih : 17-19.NİSAN.2015
Düzenleyen : -Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği
-Şifa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Kongre Merkezi : -Swissotel Büyük Efes–Şifa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Organizatör :
Web Sitesi : http://odmfr2015.org/

Değerli Meslektaşlarım,

Prof. Dr. H. Hüseyin YILMAZ Nefret söylemlerinin olabildiğince hoyratlaştığı şu günlerde kadimden gelen hoşgörü ve ortak yaşama kültürünün başkentinde, tıpkı Sezen Aksu’nun dediği gibi “Müslüman’ı, Yahudi’si, Urum’u”nu tek bir potada eriten şehirde, Viktor Hugo’nun da “Prenses” dediği, taş kalesine bile “Kadifekale” isminin verildiği, “geliyom, gidiyom” diyen sevecen ve sıcakkanlı insanların yaşadığı, imbatıyla da sanki cennetlerden gelen bir esintinin yayıldığı güzel şehir İzmir’de Şifa Üniversitesi olarak sizleri ağırlayacağımızdan dolayı mutluluğumuzu ve bunun haklı gururunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum.

Şifa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi olarak Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneğinin 6. Ulusal sempozyumunu 1. Uluslararası Kongre ile birlikte, Sayın Dernek Başkanımız Tamer L. Erdem Hocamızın jesti ve bize verdiği destekle 17-19 Nisan 2015 tarihinde düzenleyeceğiz. Yabancı konuşmacıların ve kurs çalışmalarının olacağı, sözlü sunum ve poster bildirilerinin yer aldığı, ayrıca güzel sunumlara ödüllerin verileceği, sergi alanı ve sosyal programlarıyla dolu dolu bir programın bizi beklediğini müjdelemek istiyorum.

Şunu belirtmekte fayda var diye düşünüyorum; Komiteleri oluştururken kucaklayıcı olmaya çalıştık, ama biz de insanız unuttuklarımız, atladıklarımız olabilir ne olur kusurlarımıza bakmasınlar. Takdir edersiniz ki Şifa’daki 3 öğretim üyesi ile böyle bir sempozyumun gerçekleşmesi düşünülemez. Bu yüzden sempozyumu zenginleştirme adına herkesin desteğini bekliyoruz.

Nisan 2015’te İzmir’de buluşmak üzere hürmetlerimi sunuyorum.

Prof.Dr.H.Hüseyin Yılmaz
Şifa Üniv.Diş Hek. Fak. Dekanı
Sempozyum Başkanı

Kaynak : www.kongremerkezi.net