Marmara Türk Japon Cerrahi ve Gastroenterohepatoloji Günleri

tarafından
371

Marmara Türk Japon Cerrahi ve Gastroenterohepatoloji Günleri

Yer : İstanbul
Tarih : 29-31 Ekim 2015
Kongre Merkezi : Marmara Universitesi Haydarpaşa Kampüsü Reşat Kaynar Konferans Salonu
Organizatör : Dixi Travel
Web Sitesi : http://www.cerrahigastro2015.com/

Marmara Türk Japon Cerrahi ve Gastroenterohepatoloji Günleri toplantısı Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Haydarpaşa Yerleşkesi Reşat Kaynar salonunda 30-31 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Sempozyum öncesinde 29 Ekim tarihinde Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesinde Hepatoselüler kanserle ilgili bir kurs olacaktır.

Bu sempozyumda ağırlıklı olarak hepatopankreatobiliyer sistem ve üst gastrointestinal sistemi içine alan sorunların multidisipliner bakış açısıyla tartışılmasını amaçladık. Çağımızın en önemli sağlık sorunu olan kanser hastalığı ile ilgili disiplinlerin ortak çabası ile oluşturulabilecek çözüm modellerini tartışacağımız bu toplantıda kongre ortamında bir araya gelme, bilimsel, sosyal ilişkilerimizi ve birlikte çalışma kültürümüzü geliştirme imkanı bulacağız. Bilimsel programımızda ilginizi çekeceğine inandığımız konular Ülkemizin ve Japonya’nın konusunda uzman çok değerli konuşmacılarının katılacağı sempozyumumuzda tartışılacaktır.

Toplantımıza genel cerrahi, gastroenteroloji, onkoloji ve radyolojiden meslektaşlarımızın katılım ve katkılarını bekliyor sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr.Ender Dulundu

Dr.Cumhur Yeğen

Sempozyum Genel Sekreteri Sempozyum Başkanı

Önemli Tarihler:
* Katılım sınırlıdır. Ön kayıt alınacaktır.