Kanuni Sultan Süleyman Çocuk Sağlığı Günleri

tarafından
503

Kanuni Sultan Süleyman Çocuk Sağlığı Günleri “Teorikten Pratiğe Güncel Yaklaşımlar”

Yer : İstanbul
Tarih : 20-21.ŞUBAT.2015
Düzenleyen :İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kongre Merkezi : Radisson Blu Hotel
Organizatör : Burkon Turizm
Web Sitesi : http://ksspediatri.org

Değerli meslektaşlarımız,

İstanbul’da 20-21 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kanuni Sultan Süleyman Çocuk Sağlığı Günleri “Teorikten Pratiğe Güncel Yaklaşımlar” kongresini duyurmak ve sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Ev sahipliğini İstanbul Kamu Hastaneleri Birliği Çekmece Bölgesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin üstlendiği ve İstanbul Şişli Radisson Blu Hotel‘de gerçekleştirilecek olan kongremizde pediatri alanındaki güncel yaklaşımların gözden geçirilmesi amacıyla konferans, panel ve interaktif oturumlar planlanmıştır. Kongremiz programında katılımcıların değerli katkılarını içeren poster oturumu da yer almaktadır. Kongreye poster bildiri olarak bilimsel katkıda bulunanlar arasında bağımsız jüri tarafından değerlendirme yapılıp ilk 3’e giren çalışmalara teşvik ödülleri verilecektir. Çocuk sağlığının farklı alanlarında görev yapmakta olan tanınmış öğretim üyelerinin güncele dair katkılarının paylaşılacağı kongremizin bilimsel içeriği siz değerli katılımcıların çalışmaları ile daha da zenginleşecektir. Kongremizde genel pediatri konularının yanı sıra çocuk sağlığı ve hastalıkları yan dallarına ait sık görülen konuların güncel bir şekilde sunulması planlanmaktadır. Ana temasını “Teorikten Pratiğe Güncel Yaklaşımlar” olarak belirlediğimiz kongremizde alanında uzman konuşmacılarımız tarafından günlük pediatri pratiğinde sık karşılanan sorunlara teorik bilgiler ışığında pratik ve güncel yaklaşımları içeren bilgilerin siz katılımcılara aktarımı amaçlanmaktadır. Kongre katılımcılarının çocuk sağlığı ve hastalıkları alanındaki son gelişmeleri takip edebilmesinin yanı sıra alanında uzman hocalarımız ile tanışıp meslektaşları ile fikir alışverişinde bulunacak bilimsel ortam oluşturmayı hedefliyoruz.

İki tam gün sürmesi planlanan bilimsel oturumların yorgunluğunu bir nebze olsun gidermek ve dostlukları perçinlemeyi amaçlayan sürprizlerle dolu bir sosyal program da siz katılımcıları beklemektedir.
Sizleri 20-21 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenen kongremize davet ediyoruz.
Kongremizde görüşmek dileğiyle sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Uzm. Dr. Nuri Engerek
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı
Doç. Dr. Merih Çetinkaya
Kongre Düzenleme Kurulu Başkan Yrd.