International Symposium on Post-Secondary Vocational Education and Training

tarafından
444

International Symposium on Post-Secondary Vocational Education and Training

Uluslararası Yükseköğretimde Mesleki Eğitim ve Öğretim Sempozyumu

ISVET 2016

Yer :  Çorum/Türkiye
Tarih :12 – 15 Ekim 2016
Düzenleyen : Hitit Üniversitesi
Kongre Merkezi :Çorum/Türkiye
Organizatör : Hitit Üniversitesi
Web Sitesi : http://www.isvet2016.hitit.edu.tr/Home/Index

DAVET.

Değerli Meslektaşlarımız;
ISVET-2016 International Symposium on Post-Secondary Vocational Education and Training (Uluslararası Yükseköğretimde Mesleki Eğitim ve Öğretim Sempozyumu), 12-15 Ekim 2016 tarihleri arasında Hitit Üniversitesi ev sahipliğinde, Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecektir.
Bilim kurulunda sadece Ülkemizden değil başta Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya gibi dünyanın farklı pek çok ülkesinde yer alan üniversitelerdeki akademisyenlerin yer aldığı Sempozyumda; Ülkemizin özellikle 2023 hedefi olmak üzere Ulusal Stratejileri kapsamında da önemli bir yere sahip olan mesleki eğitim ve öğretim konusu ulusal ve uluslararası tüm boyutlarıyla ele alınacaktır. Sempozyum dili, Türkçe ve İngilizce’dir.
Ulusal ve uluslararası akademisyenler, uzmanlar, politikacılar, kamu görevlileri, sanayi, sivil toplum temsilcileri başta olmak üzere ilgili çevrelerden her düzeyde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştirilecek olan Sempozyumumuzun hedeflediği amaçlara ulaşması siz değerli araştırmacı, akademisyen ve profesyonellerin katkı ve katılımları ile mümkün olabilecektir. Bu vesile ile sizleri Sempozyumumuza sözlü ya da poster bildiri ile katılmaya davet ediyor, yapacağınız katkılar dolayısıyla şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Üniversitemizin kuruluşunun 10. yılını kutladığımız bugünlerde, 40 yıllık bir yükseköğretim tecrübesi ve geçmişi olan Meslek Yüksekokulumuz, Sempozyum süresince sizleri tarih ve medeniyetler şehri Çorum’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyacaktır.

ISVET-2016
Sempozyum Düzenleme Kurulu