IMCET 2015 Kongresi

tarafından
348

IMCET 2015 Kongresi

Yer : Antalya / Kundu
Tarih : 14-17.NİSAN.2015
Düzenleyen : TMMOB Maden Mühendisleri Odası
Kongre Merkezi : -WOW Kremlin Palace Otel-WOW Topkapı Palace Otel
Organizatör :
Web Sitesi : http://imcet.org.tr/

Türkiye 24. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi 14-17 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya WOW Kremlin Palace ve Topkapı Palace Otel‘de gerçekleştirilecektir.

World of Wonders Resort Otelleri, eşsiz bir tatil imkanı sunmanın ötesinde, kongre organizasyonlarına yaptığı mükemmel ev sahipliği ile de tüm iş dünyasının özel ve ayrıcalıklı tercihi olma özelliğini taşımaktadır.

Akdeniz‘in turizm merkezi Antalya‘nın Lara bölgesinde, havaalanı‘na 20 km ve Antalya şehir merkezine 20 km. uzaklıkta yer alan WOW Kremlin Palace ve WOW Topkapı Palace özgün saray mimarisi, doğal güzellikleri, denizi, güneşi, kaliteli servis anlayışı ve tam donanımlı salonlarıyla şirket toplantıları için kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Delegeler, World of Wonders Kremlin Palace‘a ve WOW Topkapı Palace‘a geldikleri andan itibaren, verimli ve eksiksiz bir kongre döneminin yanı sıra maksimum her şey dahil konseptinin çok zengin ve kapsamlı hizmetlerinden de yararlanma imkanı bulacak, toplantı yorgunluğunu, otelin sunduğu tüm aktivitelerden yararlanarak, dinlenerek ve eğlenerek atacaklardır.

Kaynak : www.kongremerkezi.net