ICSSER 2019 Kiev: 6th International Conference on Social Science and Education Research

tarafından
649

ICSSER 2019 Kiev: 6th International Conference on Social Science and Education Research

Yer:Kiev
Tarih : 05-07 Eylül 2019
Düzenleyen : ICSER
Kongre Merkezi : President Hotel Kiev
Organizatör : ICSER
Web Sitesi : https://www.icser.org/?_l=0

DAVET
Değerli Meslektaşlarım
ICSSER 2019 Kiev 05-07 Eylül 2019 tarihleri arasında Kiev, Ukrayna’da gerçekleştirilecektir. ICSSER 2019 Kiev farklı ülkelerden katılımcılara değişik konularda bilimsel bir paylaşım ve tartışma ortamı sağlamaktadır. Konferans aynı zamanda, sosyal bilimler ve eğitim alanlarındaki araştırmalarda en son gelişmeler, araştırma yöntemleri, en iyi uygulamalar, araştırma tasarımı, analiz, bulgular ve bilimsel tartışma gibi güncel konularda öğrenme olanakları sağlamaktadır. Konferansta bildiriler İngilizce ya da Türkçe sunulabilecektir.

Konferansın amacı, Sosyal Bilimler ve Eğitim alanlarındaki akademisyenler, araştırmacılar, profesyoneller, uygulayıcılar ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirerek bilgi alış verişini sağlamak ve konferansla ilgili konularda deneyimleri, çalışmaları, yeni fikirleri, araştırma bulguları ve sonuçlarını paylaşmaktır. Konferans katılımcılara bilimsel bir ortamda yenilik ve gelişmelerdeki teorik yöntem ve benimsenen pratik çözümleri tartışma fırsatı sunmaktadır.

Sizleri sosyal bilimler ve/veya eğitim araştırmaları alanındaki uzmanlığınız, deneyimleriniz ve araştırma sonuçlarınızı paylaşmak için ICSSER 2019 Kiev konferansına davet ediyoruz. Verimli bir organizasyon gerçekleştirmek için yapacağınız değerli katkılarınızı önemsiyor ve birlikte olmayı umuyoruz.