VIII. Ulusal Haseki Tıp Kongresi – VII. Haseki Hemşirelik Sempozyumu

tarafından
421

Haseki Günleri 2017

VIII. Ulusal Haseki Tıp Kongresi – VII. Haseki Hemşirelik Sempozyumu

Yer : Antalya
Tarih : 4 – 7  Mayıs 2017
Düzenleyen : Haseki Eğitim ve Araştırma Vakfı
Kongre Merkezi : Cornelia Diamond Resort Belek
Organizatör : D Event Turizm
Web Sitesi : http://www.hasekigunleri2017.org/

DAVET.

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl sekizincisini 4 – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Cornelia Diamond Resort, Belek, Antalya’da düzenleyeceğimiz Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ne davet etmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tarihçesi inşaasının tamamlandığı 1550 yılına dayanan, tarih boyunca ön planda bir sağlık merkezi olarak idame ettirilen ve 1994 yılından bu yana uzmanlık eğitimi veren bu köklü kurumun yılda bir kez düzenlediği bu kongre günlük klinik uygulamada çağı yakalamak ve ortak dil tesis etmek konusunda özellikle önemsenmektedir.

Bu yıl kongre programımızda disiplinler arası işbirliğinin vurgulanacağı güncel yaklaşımların tartışılacağı panel, konferans ve oturumlar yapılması planlanmaktadır. Güncel ilgi çekici yenilikleri konuların uzmanlarından dinleyebileceğiniz bilimsel açıdan tatmin edici ve keyifli bir kongre olacağını düşünmekteyiz. Aynı zamanda kongremiz bünyesinde VII. Haseki Hemşirelik Sempozyumu yine güncel konuların uzmanlarınca tartışıldığı kaliteli bir bilimsel etkinlik olarak planlanmıştır.

Köklü bir eğitim kurumu olması nedeniyle ülkemizin her yerinde kurumumuzdan eğitim almış nice meslektaşımız bulunmaktadır. Bu kongrenin sosyal paydasında aynı zamanda yıllar geçtikçe genişleyen bir ailenin fertlerini yeniden biraraya getirme duygusu mevcuttur. Bilimsel ve sosyal açıdan keyifli vakit geçireceğiniz ve kazanımlarla dolu olarak döneceğinizi düşündüğümüz kongremizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

Kongre Düzenleme ve Yönetim Kurulu adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Muzaffer Akıncı