EconWorld 2014 1. Uluslararası İktisat Kongresi

tarafından
790

EconWorld 2014 “1. Uluslararası İktisat Kongresi”

Yer                                        :  Prag / ÇEK CUMHURİYETİ
Tarih                                     :  3-5.EYLÜL.2014
Düzenleyen                       :   -Dünya İktisat Cemiyeti (EconWorld)
-VŠB-Ostrava Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi
Kongre Merkezi               : Ambassador Zlata Husa Hotel
Organizatör                       :
Web Sitesi                          : http://www.econworld.org/tr/econworld-2014-0

Dünya İktisat Cemiyeti (EconWorld) ve VŠB-Ostrava Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi, birinci Uluslararası İktisat Kongresi’ni 03-05 Eylül 2014 tarihlerinde Prag, Çek Cumhuriyeti’nde birlikte düzenleyeceklerdir. Kongre programı özel oturumlar, paneller ve bildiri sunuşlarını içermektedir. Kongre iktisat, finans ve girişimcilik konularındaki tüm teorik ve amprik çalışmalara açıktır. Kongre’de bildiriler Türkçe veya İngilizce sunulabilir. Kongre Dünya’nın her yerinden akademisyenleri bir araya getirerek, fikir değişimde bulunmalarını ve teorik ve uygulamalı araştırma sonuçlarını tartışacak bir ortam yaratmayı ve gelecekteki ortak araştırmalar için bir ağ oluşturmayı hedeflemektedir. Kongre ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen http://econworld.org adresini ziyaret ediniz.

Dünya İktisat Cemiyeti (EconWorld) ve VŠB-Ostrava Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi, birinci Uluslararası İktisat Kongresi’ni 03-05 Eylül 2014 tarihlerinde Prag, Çek Cumhuriyeti’nde birlikte düzenleyeceklerdir. Kongre programı özel oturumlar, paneller ve bildiri sunuşlarını içermektedir.

Kongre iktisat, finans ve girişimcilik konularındaki tüm teorik ve amprik çalışmalara açıktır. Kongre’de bildiriler Türkçe veya İngilizce sunulabilir. Kongre Dünya’nın her yerinden akademisyenleri bir araya getirerek, fikir değişimde bulunmalarını ve teorik ve uygulamalı araştırma sonuçlarını tartışacak bir ortam yaratmayı ve gelecekteki ortak araştırmalar için bir ağ oluşturmayı hedeflemektedir.