I. Uluslararası Kapadokya Felsefe ve Sosyal Bilimler Kongresi (CAPASS2019)

tarafından
810
I. Uluslararası Kapadokya Felsefe ve Sosyal Bilimler Kongresi (CAPASS2019)
Yer : Nevşehir
Tarih : 25-27 Nisan 2019
Düzenleyen : Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
Kongre Merkezi : Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi
Organizatör :  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
Web Sitesi : http://www.capasscongress.com/

DAVET
DAVET
İnsan, geçmiş ile karşılaştırıldığında bugün, kendine çok daha fazla yabancılaşmıştır. Bu yabancılaşmanın nedenlerinin ve çözüm yollarının ele alınması, felsefenin ve sosyal bilimlerin önündeki en büyük sorunlardan birisidir. Bunu göz önünde bulundurarak I. Uluslararası Kapadokya Felsefe ve Sosyal Bilimler Kongresi (CAPASS2019)’nin ana teması, “İnsanı Anlamak” olarak belirlenmiştir. Bu çerçevede, başta felsefe olmak üzere sosyal bilimlerin çeşitli alanlarından bilim insanlarının, insan ve insana dair problemleri farklı bakış açıları ile ele alarak, bu problemlere çözüm yolları üretmek adına CAPASS 2019’de bilimsel bir ortam sağlamayı umut ediyoruz. Bildiri sunum dilleri Türkçe ve İngilizcedir. Kongrede sunulan bildirilerin özet ve tam metin kitapları da hazırlanacaktır.
Bu doğrultuda sizleri 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğimiz I. Uluslararası Kapadokya Felsefe ve Sosyal Bilimler Kongresi’ne davet etmekten onur duyarız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

CALL FOR PAPER
DEAR COLLEAGUES,
The main theme of the 1st International Cappadocia Congress of Philosophy and Social Sciences (CAPASS2019) has been defined as “Understanding Human”. We hope to provide a scientific environment in CAPASS 2019 in order to produce solutions to problems about humanity. In this respect, we are honored to invite you to the 1st International Congress of Cappadocia Philosophy and Social Sciences, organized by Nevsehir Hacı Bektaş Veli University between 25-27 April 2019. Your prospective, valuable contributions on these fields will be evaluated by the Scientific Committee and the ones approved to be presented will also be published in the Proceeding Book. Conference presentation languages are English and/or Turkish.

Kindest regards,

Congress Organization Committee