ADVED 2018- 4th INTERNATIONAL CONFERENCE ON ADVANCES IN EDUCATION, AND SOCIAL SCIENCES

tarafından
44

ADVED 2018- 4th INTERNATIONAL CONFERENCE ON ADVANCES IN EDUCATION, AND SOCIAL SCIENCES

Yer : Istanbul
Tarih : 15-17 Ekim 2018
Düzenleyen : Ocerint- International Organization Center of Academic Research
Kongre Merkezi : Nippon Otel, Istanbul
Organizatör : Ocerint- International Organization Center of Academic Research
Web Sitesi : http://www.ocerints.org/adved18

DAVET
Değerli Meslektaşlar ve Konuklar;

6-9 Aralık 2018 , Türkiye, Ankara Milli Kütüphane ’de düzenlenecek olan 1. Uluslararası İnsan Çalışmaları Kongresine (ICHUS 2018) hoş geldiniz .

ICHUS 2018 uluslararası bir akademik konferanstır ve sosyal bilimlerin temel alanlarını kapsar. ICHUS,araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını Sosyal Bilimlerde sunmaları için bir platform sağlama misyonudur. Bu konferans aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda mükemmel fırsatlar sunmaktadır.

ICHUS 2018’in dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kabul edilen İngilizce veya Türkçe tüm bildiriler (Tam metin gönderilmesi zorunlu değildir) Bilgin Kültür Sanat Yayınları (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından kongreden önce yayınlacak olan uluslararası editörlü kitapta (kitap bölümü) olarak yer alacaktır. Detaylı bilgi için Yayınlar kısmına bakınız.

Konferansımızın amacı, aynı zamanda genç araştırmacıların araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluğunda iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini aramasını sağlamak, teşvik etmek ve bir platform sağlamaktır.

Aralık ayında Ankara’da buluşmak dileğiyle!

ICHUS Organizasyon Komitesi