9. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri

tarafından
377

9. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri

Yer : Bursa

Tarih : 09 – 12 Mart 2017
Düzenleyen :  Dermatokozmetoloji Derneği ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı
Kongre Merkezi :Karinna Hotel
Organizatör : Burkon Turizm
Web Sitesi : http://dermatokozmetoloji.org

DAVET.

Sayın Meslektaşlarımız,

Sayın Meslektaşlarımız,
Dermatokozmetoloji Derneği ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı işbirliğinde, 09-12 Mart 2017 tarihleri arasında, Uludağ Karinna Otel’de dokuzuncusu düzenlenecek olan “Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri“ ne sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Dernek olarak, Dermatoloji Uzmanlık eğitim programında yer alması gerektiğine inandığımız “Deri bakımı ve kozmetik işlemler” konusunda ilk uygulamalı kursları 2000 yılında düzenlemiştik. Sadece Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanlık öğrencileri ile uzmanlara yönelik olan, sınırlı sayıda katılımcıya yer verebildiğimiz toplantılarımız, meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile büyüdü, gelişti. Bu toplantıda yeni başlayanlar için temel dermatokozmetolojik uygulamalar yanında, konusunda deneyimli meslektaşlarımızın algoritmik kombine tedavi yaklaşımları da yer bulacaktır.

Sizleri uygulamalı kursların ağırlıklı olduğu sempozyumumuzda konuk etmekten büyük onur duyacağız. Beyaz cennet Uludağ’da değerli katılımlarınızla bilimsel yönden doyurucu bir toplantı geçirmek umuduyla en iyi dileklerimizle saygılarımızı sunarız.

Prof.Dr. Şükran Tunalı
Eş Başkan

Prof.Dr. Hayriye Sarıcaoğlu
Eş Başkan