9. Küçün Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği Sürekli Eğitim Kongresi

tarafından
353

9. Küçün Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği Sürekli Eğitim Kongresi

Yer : İstanbul
Tarih : 31.EKİM-1.KASIM.2014
Düzenleyen : Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği

Kongre Merkezi : Crowne Plaza Asia Otel
Organizatör : Topkon Turizm
Web Sitesi : http://khvhd2014.org/

Değerli Meslektaşlarımız,

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği’nin 31 Ekim – 1 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Crowne Plaza Asia Hotel’de gerçekleştireceği 9. Sürekli Eğitim Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongremizde klinik hekimliği alanında, meslektaşlarımızın önerileri doğrultusunda ilgi çeken konuları, en güncel halleri ile konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacılarımızdan dinleyeceğiz. Ayrıca her yıl olduğu gibi bilimsel paylaşımların yanı sıra meslektaşlarımızın birbirleri ve sponsor firmalarımız ile bir arada bulunabilmelerine olanak sağlayacak kongremizde bir ilki gerçekleştirecek ve ülkemizde at hekimliğinin gelişmesi ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak amacıyla bilimsel programımızda uzman konuşmacılara yer vereceğiz.

Sunumların İngilizce – Türkçe anında tercüme eşliğinde olacağı kongremiz süresince konaklayan katılımcılarımız, kongre merkezinin sosyal olanaklarından (Türk hamamı, sauna, fitness, spa, açık ve kapalı havuz) ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Bilimsel ve sosyal içeriği ile başarılı bir kongre geçirmeyi hedefliyor, siz meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz.

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği
Kongre Komitesi Adına Kongre Başkanı
Vet. Hek. Dr. Müjgân ÇEVİK AKSAY
kongretakvimi.org