7. Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi 

tarafından
806

7. Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi

Yer : Ankara
Tarih : 9-12.EKİM.2014
Düzenleyen : -Odyoloji Konuşma Ses Uzmanları Derneği
-Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü
Kongre Merkezi : Rixos Grand Ankara Otel
Organizatör : Motto Turizm
Web Sitesi : http://www.odyoloji2014.com/?

Değerli Meslektaşlarımız,

İki yılda bir düzenlediğimiz “VII.Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi” nin 09-12 Ekim 2014 tarihleri arasında Rixos Grand Ankara Otelde düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.

Bu yıl değişiklik yaparak konuyu 3 ana başlıkta işlemeyi düşündük. Odyoloji ve konuşma bozuklukları konularının özelleşmesi ve araştırma alanlarının genişlemesi nedeniyle böyle bir uygulamaya geçilmesi planlanmıştır.

Amacımız Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları konusundaki son bilgileri ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaktır. Kongrede yer almasını planladığımız konular davetli konuşmacılarımız tarafından detaylı olarak işlenecek sizlerin sağladığı katkılarla zenginleşecektir. Üç gün sürecek bilimsel sunumlar ve kurslar aracılığı ile Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları hakkında temel bilgilerin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlarken bir taraftan da son gelişmelerin klinikte ve araştırmaların planlanmasında kullanımı ile ilgili bilgi ve becerimizi arttırmayı hedefliyoruz.

Kongrenin uluslararası ve ulusal düzeyde çok değerli konunun uzmanlarının deneyimlerinden yararlanabileceğimiz zengin bir bilimsel program hazırlanmıştır. Bilgilerini güncellemek ve yükseltmek isteyen tüm meslektaşlarımız için önemli bir fırsat olacağını umuyoruz.

Kongreye katılımınızdan, bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızdan onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla…

Dr. Özlem KONUKSEVEN

Odyoloji-Konuşma- Ses
Uzmanları Derneği Başkanı

Dr. Gonca Sennaroğlu

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri
Fakültesi Odyoloji Bölüm Başkanı