6. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireleri Kongresi

tarafından
426

6. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireleri Kongresi

Yer : Antalya / Belek
Tarih : 12-15.KASIM.2014
Düzenleyen : Türk Yoğun Bakım Hemşireleri Derneği
Kongre Merkezi : Limak Atlantis Otel
Organizatör : Topkon Turizm
Web Sitesi : http://www.criticalcare2014.com/

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 12-15 Kasım tarihlerinde Antalya Limak Atlantis Hotel’de, ortak bir toplantı anlayışıyla düzenlenecek olan, 11. Ulusal Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi, 10. Dünya Yoğun Bakım Hemşireleri Federasyonu Kongresi, 3. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı ve 6. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireleri Kongreleri’ne davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bu yıl da kongremiz zengin bilimsel programı, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda bilim insanının katkıları ile yoğun bakım ile ilgili gelişmelerin ve sorunların tartışıldığı bilimsel bir ortam olacaktır.

Kongre öncesi düzenlenecek teorik bilginin yanında pratik uygulamalarında yer aldığı kurslarda, yoğun bakım dalında güncel konular işlenecektir.

Kongre programımız, dört ayrı salonda paralel oturumlar şeklinde gerçekleştirilecektir. Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir, sunumlar sırasında her salonda eş zamanlı tercüme olanağı sunulucaktır.

Kongremizde sunulacak sözlü ve poster bildiriler derneğimizin yayın organı olan Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Dergisi’nde yayınlanacak ve bunun yanı sıra en iyi bildiriler ödüllendirilecektir.

Sizleri bu zengin bilim şöleninde ağırlayıp, tarih ve doğal güzellikler eşliğinde bir araya gelmeye davet ediyoruz.

Doç. Dr. Emel Eryüksel
11. DCBY Kongresi Başkanı

Doç. Dr. Gülçin Bozkurt
6. YBH Kongresi Başkanı Prof.

Dr. Arzu Topeli İskit
3. Avrasya Toplantısı Başkanı

Prof. Dr. H. Kaya Yorgancı
DCBY Derneği Başkanı