6. Ulusal Limnoloji Sempozyumu

tarafından
660

6. Ulusal Limnoloji Sempozyumu – Bursa

Yer                                        : Bursa
Tarih                                     : 25-28.AĞUSTOS.2014
Düzenleyen                       : -Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü
-Limnoloji Derneği
Kongre Merkezi               :Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. M. Mete Cengiz
Kültür Merkezi
Organizatör                       :
Web Sitesi                          : http://limnolojisempozyumu.com/

Değerli Meslektaşlarım,

25-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında, tarihi ve yeşil kentimiz Bursa’da Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü ev sahipliğinde düzenlenecek olan VI. Ulusal Limnoloji Sempozyumu’na sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Sempozyumun amacı her geçen gün daha da önem kazanan iç su kaynaklarının biyolojik ve ekolojik yönden durumunun ortaya konacağı, sorunlarının tartışılacağı, çözüm önerilerinin getirileceği bilimsel bir platform sağlamaktır. Bununla beraber konularında uzman bilim insanları, kamu kurum temsilcileri ve özel sektör temsilcilerini de bir araya getirerek, disiplinler arası çalışmaların planlanmasına zemin hazırlamaktır. Aynı zamanda genç araştırmacıların alanlarında uzman bilim insanları ile tanışabilmesi ve fikirlerini tartışabilmesi imkânı sunmaktadır.

Sempozyumun önceki yıllarda ulaşılan bilimsel düzeyinin korunması ve daha ileriye taşınabilmesi için gösterdiğimiz çaba, kültür ve tarih mirası Bursa’mızın doğal güzelliklerini sizlerle paylaşabilmek için de devam edecektir.

25-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan VI. Ulusal Limnoloji Sempozyumu’na göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür eder, sizleri Bursa’mızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sempozyum Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Şükran DERE

Sempozyum Başkanı