5. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi  

tarafından
489

5. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi  

Yer : Isparta
Tarih : 9-12.EYLÜL.2014
Düzenleyen : Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı

Kongre Merkezi : SDÜ Prof. Dr. Metin Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi
Organizatör :
Web Sitesi : http://www.cmos.org.tr/2014/

Sayın Meslektaşımız;

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı olarak dördüncüsü 26-29 Haziran 2012 tarihleri arasında Isparta’da düzenlediğimiz ‘4. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi: Kalsiyum Sinyali ve TRP Kanalları’ kongremize 305 değerli bilim insanı katılmıştır. Kongremizde sözlü sunumların özetleri ‘Cell Membranes and Free Radical Research’ dergisinde basılmıştır. Kongre sonrasında katılımcılar tarafından kongre düzenleme kuruluna gönderilen birçok teşekkür, tebrik ve memnuniyet mesajları bizi, kongremizi tekrar düzenleme konusunda hem fikir kıldı.

Kongre düzenleme kurulu olarak kongremizi 9-12 Eylül 2014 tarihleri arasında ‘5. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi: Kalsiyum Sinyali ve TRP Kanalları’ (5th International Congress on Cell Membranes and Oxidative Stress: Focus on Calcium Signaling and TRP Channels) tekrar düzenleme kararı aldık.

Kongremizin en önemli hedeflerinden biriside yurdumuzdaki genç bilim insanlarını teşvik etmek ve yabancı bilim insanları ile bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamaktır.

Bu amaçla kongremize yurt dışından, kendi dalında uzman birçok bilim insanı davet edilmiş ve çoğundan olumlu cevap alınmıştır.

Kongremizde bilimsel çeşitliliği artırmak amacı ile kongre sonrası farklı alanlarda kurslar düzenlenmesi planlanmıştır.

2014 eylül ayında siz değerli meslektaşlarımızı Isparta’da görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla;

Kongre Düzenleme Kurulu