5. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri 

tarafından
443

5. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri 

Yer : İstanbul
Tarih : 4-7.ARALIK.2014
Düzenleyen : Dermatolojik Cerrahi Derneği
Kongre Merkezi : Hilton İstanbul
Organizatör : VIP Kongre
Web Sitesi : http://www.dercer2014.org/

Değerli Meslektaşlarımız,

5.Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri’ni 4 – 7 Aralık 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan Dermatolojik Cerrahi Derneği olarak mutluluk duymaktayız. İki yılda bir düzenlenen ve ilkini 2006 yılında International Society for Dermatologic Surgery ile birlikte düzenlediğimiz Dermatolojik Cerrahi Günleri artık geleneksel bir özellik kazanmıştır.

Son yıllarda dermatolojik cerrahiye olan ilgi artmıştır ve artmaya devam edecektir. Toplantımızın amacı ülkemizdeki dermatologlar arasında dermatolojik cerrahi uygulamalarını daha fazla yaygınlaştırmak, bu konudaki bilgi alışverişini sağlayarak mesleki eğitime ve gelişime katkıda bulunmaktır. Sizler için önceki toplantılarımızda olduğu gibi tyine bilimsel açıdan doyurucu olacak ve cerrahi uygulamalarınıza katkı sağlayabilecek bir program hazırlamaktayız.

Bu senenin ana konusunu “Pigmente Lezyonlar” olarak seçtik. Bu konuda pratikte yaşadığımız zorluk ve sorunları gündeme getirip, çözüm yollarını tartışmayı amaçlamaktayız.

Toplantı süresince önceki toplantılarımızda olduğu gibi dünyada dermatolojik cerrahi konusunda söz sahibi değerli bilim adamlarının katılımıyla konferanslar ve pratik uygulamaların yapılabileceği kurslar düzenlenecektir.

Dermatolojik Cerrahi alanındaki bilgilerin güncellenip paylaşılacağı 5. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri boyunca siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygı ve sevgilerimizle,