35. Ulusal Radyoloji Kongresi 

tarafından
841

35. Ulusal Radyoloji Kongresi 

Yer : Antalya / Kundu
Tarih : 11-16.KASIM.2014
Düzenleyen : Türk Radyoloji Derneği
Kongre Merkezi : WOW Kremlin Palace Otel
Organizatör : Topkon Turizm
Web Sitesi : http://www.turkrad2014.org/

Değerli Meslektaşlarım,

Yeni kongre çalışmalarımız sürerken hepinizi saygıyla selamlarım.

Kongreler, bildiklerimizi paylaştığımız, bilmediklerimizi öğrendiğimiz ve dostlarla buluştuğumuz özel anlarımız…

35. Ulusal Radyoloji Kongremiz, TürkRad2014 bu yıl 11-15 Kasım tarihlerinde Antalya’da WOW Topkapı ve Kremlin otellerinde düzenlenecektir. Kongre Bilimsel Kurul Başkanımız Dr. Tamer Kaya ve Başkan Yardımcısı Dr. Mecit Kantarcı zengin muhtevalı ve farklı bir kongre programı hazırlıyorlar. Kongre ana konusu, “tuzaklar ve yanılgılar”; özel odak konuları ise “radyografi” ve “raporlama” olarak belirlenmiştir.

Kongremiz birçok bilimsel ve sosyal etkinlik yanında bazı yeniliklerle birlikte gelmektedir. Kongre boyunca yapılacak tüm konuşma ve bilimsel materyalleri kongre sonrası -üzerinde çalıştığımız elektronik eğitim portalinin bir parçası olarak- yenilemekte olduğumuz web sayfamızdan izleyebileceğiz. Bunun yanında ülkemizin cazibesindeki artışı değerlendirerek, uluslararası katılımcılar için iki ana salondaki tüm konuşmalar kongre boyunca Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak simültane tercüme edilecektir.

Kongremizde daha önce olduğu gibi bilimsel çalışmalarınızın ürünü olan sözlü ve poster bildirilerinizin gönderilmesi de büyük önem taşımaktadır.

Sizlerin bu kongre ile ilgili bizden esirgemeyeceğiniz her türlü katkı ve eleştirileriniz daha iyi bir kongre düzenlememizi sağlayacaktır.

Kongremiz süresince engin tecrübelerini aktaran hocalarımıza ve heyecanla katılan tüm meslektaşlarımıza; ayrıca sponsorlukları ile destek veren firmalarımıza, kongremizi düzenleyen Topkon Turizm organizasyon ekibine ve dernek çalışanlarımıza her türlü katkılarından dolayı en derin teşekkürlerimi sunuyorum.

Güzel bir sonbaharda Antalya’da buluşmak üzere düzenleme kurulu adına hepinizi 35. Ulusal Radyoloji Kongresine davet eder, saygılar sunarım.

Dr. Abdulhakim Coşkun
Türk Radyoloji Derneği Başkanı