32. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 18. Ulusal Çocuk Cerrahisi  Hemşireliği Kongresi

tarafından
1186

32. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 18. Ulusal Çocuk Cerrahisi  Hemşireliği Kongresi

Yer : Trabzon
Tarih : 17-20.EYLÜL.2014
Düzenleyen : -Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği
-Karadeniz Teknik Üniversitesi
-Çocuk Cerrahisi Hemşireleri Derneği

Kongre Merkezi : KTÜ Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi
Organizatör : Medula Turizm
Web Sitesi : http://www.cocukcer2014.org/

Değerli Meslektaşlarımız,

32. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 18. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresini 17 – 20 Eylül 2014 tarihleri arasında Trabzon’ da gerçekleştireceğiz.

Kongre Düzenleme Kurulu’ nun önceliği alanlarında deneyimli yerli ve yabancı konuşmacıların yer aldığı geniş bilimsel programı kaliteli bir şekilde katılımcılara sunmaktır. Her kongremizde olduğu gibi, cerrah ve hemşire ekip ruhuna uygun, ekip çalışmasını ön plana çıkaran oturumlar düzenlenecek, birlikte tartışıp bilgi ve en önemlisi birikimlerimizi paylaşacağız. Bir diğer önemli hedefimiz, mesleki sorunlarımızın en geniş katılımlı olarak ortaya konulduğu, tartışıldığı ve bu sorunlara çarelerin arandığı sosyal ortamı sağlamaktır. Diğer yandan mesleğimiz ile ilgili en son teknolojilerin tanıtıldığı sergi alanlarıyla gelişmemize katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Bilimsel programın yanında, sosyal etkinliklerle de katılımcılarda derin ve unutulmaz anılar bırakacağına inandığımız kongremizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Eylül ayında Trabzon’da buluşmak üzere, selam ve saygılarımızla…

Prof. Dr. Haluk SARIHAN
Kongre Başkanı