31. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

tarafından
1292

31. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

Yer : Antalya / Belek
Tarih : 22-26.EKİM.2014
Düzenleyen : Türk Nefroloji Derneği
Kongre Merkezi : Susesi Otel
Organizatör : Serenas Turizm & GL Events
Web Sitesi : http://www.nefroloji2014.org/

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği’nin 31. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 24. Ulusal Böbrek Hastalıkları, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi, 22 – 26 Ekim 2014 tarihleri arasında Susesi Otel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremiz, bu yıl da sizlerin yoğun desteğini beklemektedir.

Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanacak olan nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon ile ilgili güncel konuları kapsayan zengin bir bilimsel program birbirinden değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından sunulacaktır. Diyaliz hekimi ve hemşiresinden üst düzey akademisyene kadar her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağı düşüncesindeyiz.

Kongre ve toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Gültekin SÜLEYMANLAR
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Kenan ATEŞ
Kongre Sekreteri