30. Türk Kardiyoloji Kongresi Uluslararası Katılımlı

tarafından
1218

30. Türk Kardiyoloji Kongresi Uluslararası Katılımlı

Yer : Antalya / Belek
Tarih : 23-26.EKİM.2014
Düzenleyen : Türk Kardiyoloji Derneği
Kongre Merkezi : Maxx Royal Otel
Organizatör : Genx Kongre
Web Sitesi : http://www.tkd.org.tr/tr-tr/kongre/2014

Değerli Meslektaşımız,

2014 yılında 51. Yılını kutlayacak olan Türk Kardiyoloji Derneği bu vesile ile yıl boyunca çeşitli kampanya ve programlar düzenlemenin yanı sıra her zaman olduğu gibi Ekim ayında Ulusal Kardiyoloji Kongresini 51. Yıla yakışır bir seviyede gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Hem katılımcı sayısı hem yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel kongrelerden biri olan aktivitemizin zengin içeriğini genişleterek tüm katılımcılarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ve değişik sosyal etkinlikler sunmayı planlamaktayız.

Son iki senede büyük bir başarı ile kongremize ev sahipliği yapan Antalya’da, Maxx Royal Otel üçüncü kere kongremizi ağırlayacaktır.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz Kongremize Avrupa Kardiyoloji Derneği üye ülkelerinden meslektaşlarımızın yanı sıra başka kıtalardan meslektaşlarımız da katılacaklardır. Geçen yıl 3000’in üzerinde kişinin katıldığı Kongremize katılımın bu yıl daha da artmasını bekliyoruz. Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik. “Sempozyumlar”, “Karşıt Görüş” ve “Nasıl Yapalım” oturumları ile kalp-damar hastalıklarıyla ilgili son bilgilerimizi güncelleyip tartışacağız.. Geçen yıllardaki yoğun ilgi nedeniyle sayısını artırdığımız, sertifika verilen “Görüntülü İnteraktif Kurslar” ile bilgilerimizin yanı sıra becerilerimizi de geliştireceğiz.

25. Kongremizde başlattığımız ve kısaca “OOO Oturumu” adını verdiğimiz “Olgu Odaklı Oturumlar” bu yıl da sürüyor. Çok ilgi gören OOO Oturumlarında olgu temelli bir tartışma ortamı oluşturarak güncel bilgi ve klinik uygulamaları katılımcılarımıza etkileşimli olarak sunuyoruz.

Uluslararası boyutu bu yıl daha da güçlenen ve yine hem TTB hem EBAC tarafından kredilendirilecek olan Kongremizin sosyal programına da ayrı bir özen gösterdik.

23-26 Ekim 2014’de 30. Ulusal Kardiyoloji Kongremizde buluşmak, bilgilerimizi paylaşmak dileği ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Lale Tokgözoğlu
TKD Başkan Prof. Dr. Mahmut Şahin
TKD Gelecek Başkanı