26. İstanbul Masterclass Sempozyumu 

tarafından
293

26. İstanbul Masterclass Sempozyumu 

Yer : İstanbul
Tarih : 20-21.KASIM.2014
Düzenleyen : İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı

Kongre Merkezi : İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi, Monoblok Binası İSTEM Toplantı Salonu
Organizatör : K2 Kongre
Web Sitesi : http://istanbulmasterclass.org/26.masterclass/

Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı tarafından Anatomi Anabilim Dalı’nın çok değerli desteği ve uygulayıcı öğretim üyelerimizin büyük katkıları ile düzenlenmekte olan “İstanbul Masterclass Sempozyumları”nın 26.sını 20-21 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

20 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Kadavrada Uygulamalı Diseksiyon Kursu’nda vaka sunumları ve tartışmalarının yapılacağı teorik oturumlara ek olarak, canlı ameliyat ve sınırlı sayıda katılımın olacağı FESS kadavra diseksiyonu gerçekleştirilecektir.

21 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Septorinoplasti ve Radyofrekans Kadavrada Uygulamalı Diseksiyon Kursu’nda ise, yine vaka sunumları ve tartışmalarının yapılacağı teorik oturumlar, canlı ameliyat ve sınırlı sayıda katılımın olacağı Rinoplasti kadavra diseksiyonu gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin KBB FESS ve Rinoloji Masterları, teorik oturumlardaki sunumları, canlı ameliyatları ve diseksiyonlar ile deneyimlerini paylaşmak üzere bizlerle birlikte olacaklar.

Bugüne kadar bizlere verdiğiniz desteğe teşekkür eder, 26. İstanbul Masterclass Sempozyumu’nda sizlerle tekrar birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

İstanbul Masterclass Rinoloji Bilimsel Kurulu
Prof. Dr. Kemal DEĞER
Prof. Dr. Nesil KELEŞ
Prof. Dr. Fikret İLERİ
Prof. Dr. Halis ÜNLÜ
Prof. Dr. Metin ÖNERCİ