25. Ulusal Patoloji Kongresi & 6. Sitopatoloji Kongresi

tarafından
297

25. Ulusal Patoloji Kongresi & 6. Sitopatoloji Kongresi

Yer : Bursa
Tarih :14-17 Ekim 2015
Düzenleyen : Türk Patoloji Derneği ve Sitopatoloji Derneği
Kongre Merkezi :Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi
Organizatör : Burkon Turizm
Web Sitesi : http://www.patoloji2015.org/
Sayın Meslektaşlarımız,

Sizleri Patoloji Dernekleri Federasyonu, Türk Patoloji Derneği ve Sitopatoloji Derneği işbirliği ile 14-17 Ekim 2015 tarihleri arasında Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 25. Ulusal Patoloji Kongresi ve 6. Ulusal Sitopatoloji Kongresi’ne davet etmekten onur duymaktayız.

Federasyonumuz ve derneklerimiz her yıl verimli ve başarılı kongreler gerçekleştirmek için yoğun çaba harcamaktadır. Şüphesiz ki kongrenin başarısını gösteren en önemli unsur, siz değerli meslektaşlarımızın maksimum katılımı ve memnuniyetini sağlayabilmektir.

Kongre bilimsel programı, kongre düzenleme kurulu ve çalışma grupları ile birlikte oluşturulacaktır. Bilimsel programda; kurs, panel, konferans ve olgu sunumları yer alacak, alanında başarılı konuk konuşmacılar da bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşacaklardır.

Ekonomik şartlar göz önünde bulundurularak kayıt ve konaklama ücretlerinin sizlerin katılımlarını kolaylaştırmak ve teşvik etmek amacı ile minimum seviyede tutulmasına gayret edilmiştir.

Kongremizi tarihi ve doğal güzellikler eşliğinde en verimli şekilde gerçekleştirmek üzere sizlerle yeşil Bursa’da buluşmayı diliyoruz.