22. Uluslararası Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği Bilimsel Kongresi 

tarafından
398

22. Uluslararası Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği Bilimsel Kongresi 

Yer : Antalya / Belek
Tarih : 12-15.KASIM.2015
Düzenleyen : Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği

Kongre Merkezi : Gloria Golf Resort Otel
Organizatör : Valör Kongre
Web Sitesi : http://protetik2015.org/index.html

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği’nin kuruluşunun 39. Yılında 22. Bilimsel Kongreyi düzenlemekten büyük onur duyuyoruz.

Ülkemizde en kalabalık uzmanlık dalı olarak Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı, Restoratif Tedavi, İmplantoloji, Endodonti ve Dental Teknisyenlik alanlarını içeren en büyük uzmanlık alanlarından biridir. Dolayısıyla, bu bölüm tüm bölümlerin en çok dayanışma içinde olduğu bölümlerden biridir ve Estetik Diş Hekimliğinin temel yapısını oluşturur.

Protezin işlevini ve anlamını kavramak tüm branşların daha iyi anlaşılmasını sağlamaktadır.

Biz de kongremizde sizlerin bilimsel ve mesleki gereksinimlerinizi de dikkate alarak, en çok problem yaşanan konulardan oluşan bir program hazırladık. Buna ek olarak, hem Dişhekimleri hem de Diş teknisyenlerinin ortak olarak katılabileceği kurslar ve workshoplar hazırladık.

Kongre boyunca tüm kurslara ve workshoplara ücretsiz olarak katılım gerçekleştirlecektir. Ayrıca, Kongre boyunca açık kalacak sergi ve ürün tanıtımlarından da sizlerin yararlanacağını öngörmekteyiz.

Kongremiz kışa geçmeden önce bir ara nefes olması amacıyla Antalya’ da yapılacaktır. Bölgenin en güzel otellerinden biri olan Gloria Golf Resort Otel’e ailelerinizle gelip onların tatil yapıp sizinde bilimsellikle beraber stres atacağınız ortam yaratmak için kongre fiyatına sadece otel ücreti yansıtılmıştır.

Kongre boyunca sıcak bir ortamda alacağımız öğle yemekleri ve gala gecesinde de farklı kuruluşlarda çalışan meslektaşlarımızla tanışma ve kaynaşma, ayrıca arkadaşlarımızla da buluşma olanağı bulacağız.

Kokteyl ve GALA gecesinde birbirinden güzel ve ilginç şovlarımızı ve sanatçılarımızı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Organizasyon Komitesi olarak kongre ile ilgili istek ve önerilerinize açık olduğumuzu bildirir, saygı ve sevgiler sunarım.

Saygılarımla

Organizasyon Komitesi Adına

Prof. Dr. Yasemin Özkan
TPID 22. Kongre Başkanı