2. Uluslararası İlaç ve Eczacılık Kongresi

tarafından
340
2. Uluslararası İlaç ve Eczacılık Kongresi
Yer :  İstanbul
Tarih : 27 – 29 Kasım 2015
Düzenleyen :
Kongre Merkezi : Haliç Kongre Merkezi
Organizatör : Bros Congress
Web Sitesi : http://ivekkongre.com
Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

İlkini 2014 yılında gerçekleştirdiğimiz, ilaç ve eczacılıkla ilgili tüm paydaşları bir araya getirmeyi başaran Uluslararası İlaç ve Eczacılık Kongresi’ni bu yıl yine İstanbul, Haliç Kongre Merkezi’nde 27-29 Kasım 2015 tarihlerinde “İlaç ve Eczacılıkta Küresel Bilgi Paylaşımı” sloganı ile gerçekleştirmeyi planladık.

Bilgi ve teknoloji çağında yeniliklere uyum sağlamayan ve sürekli olarak bilgisini ilerletmeyen toplumlar ve meslekler, hattâ bireyler geri kalmaya mahkum olacaklardır. Bu nedenle biz eczacılar, ilaç ve eczacılık sektörünün tüm paydaşları ile bir araya gelerek, bilgi ve yenilikleri paylaşarak ve eksiklerimizi ya da artılarımızı konuşup tartışarak öğrenmek ve üretmek zorundayız.

Geçen yıl olduğu gibi yine bu Kongre kapsamında düzenlenecek bir “Öğrenci Çalıştayı” ile geleceğin eczacılarının fikirleriyle ve geniş ufuklarıyla mükemmel bir etkinlik gerçekleşeceğini umuyoruz.

Ülkemizden ve dünyanın farklı kesimlerinden ilaç, tıbbi cihaz ve eczacılığın tüm alanlarındaki meslektaşlarımızı, paydaşlarımızı ve öğrencilerimizi bir araya getirecek, çok yönlü ve yelpazesi çok geniş bir platformda buluşmak umuduyla sizleri İstanbul, Haliç Kongre Merkezi’ndeki “2. Uluslararası İlaç ve Eczacılık Kongresi’ne katılmaya davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Gülaçtı Topçu
Kongre Başkanı