2. Ulusal Örgütsel Davranış Kongresi  

tarafından
595

2. Ulusal Örgütsel Davranış Kongresi  

Yer : Kayseri
Tarih : 7-8.KASIM.2014
Düzenleyen : Melikşah Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Kongre Merkezi : Melikşah Üniversitesi Saffet Arslan Kongre Merkezi
Organizatör :
Web Sitesi : http://www.odkmeliksah.org/

Değerli Bilim İnsanları,

Örgütsel Davranış Kongresine gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz. Kongremizde sunulmak üzere 250 adet bildiri özeti gelmiştir. Özetler titizlikle numaralandırılmış ve müsait olduğunu bize bildiren Bilim ve Danışma Kurulu üyelerine gönderilmiştir.

Her bir özet iki hakem tarafından değerlendirilmekte ve hakemlerin görüşleri çerçevesinde kabul ya da ret edilmektedir. Bu sürecin 25 Eylül 2014 tarihine kadar devam edeceğini tahmin ediyoruz. Kabul edilen özetleri ise 26 Eylül 2014 tarihinde açıklamayı planlıyoruz.

Kongrenin iki gün sürmesi yönündeki Danışma Kurulu kararı gereği, sunulacak bildiri sayısının 110-120 civarında olacağını tahmin ediyoruz. Sosyal gezi ve organizasyonlara zaman ayıramama şu an itibariyle bizim en büyük sıkıntımızdır. Buna rağmen Kayseri ve çevresini tanıtıcı birkaç etkinlik planlanmaktadır. Pazar günü de organizasyon şirketlerinin sizlere sunacağı avantajlı fiyatlarla çevre gezilerine katılabilirsiniz. Bunların duyuları internet sitemizden yapılacaktır.

Kongre katılım ücretinizi bildirilerin kabulünün ilan edildiği tarihten itibaren en kısa sürede yatırınız. Otel, uçak veya otobüs ve rezervasyonlarınızı lütfen erkenden yapınız. Otobüsle gelecek misafirlerimiz için servise gerek yoktur. Terminal ile otel arası 100 metredir. Uçakla gelecekler için seferlere uygun servisler ayarlanmaktadır. Lütfen internet sitemizden servis saatlerini takip ediniz.

Bildiriniz kabul edilsin ya da edilmesin sizleri Kayseri’de misafir etmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim.

En derin selam ve sevgilerimle.

Prof. Dr. Mahmut ÖZDEVECİOĞLU

Kongre Dönem Başkanı