2. Marmara Pediatri Kongresi

tarafından
653

2. Marmara Pediatri Kongresi

Yer : İstanbul
Tarih : 12-14.ŞUBAT.2015
Düzenleyen : Marmara Üniv. Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.D.

Kongre Merkezi : Hilton İstanbul Kozyatağı
Organizatör : Prime Kongre
Web Sitesi : http://marmarapediatri.org/2.pediatri/

Sevgili Meslektaşlarım;

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1983’te kuruluşundan bugüne büyük değişimler yaşadı. Son dört yıldır yeni yerleşkesinde hizmet ve eğitim vermekte, Anadolu yakasında önemli bir görevi üstlenmektedir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilim Dalımız ise, güçlü bir kadro ile yıllar boyunca edindiği bilgi birikimi ve deneyimlerini yurtiçi ve yurtdışı değişik platformlarda paylaşmaktadır. Geçen yıl tüm ekibimizle bir arada bu görevi üstlenip ilk kongremizi düzenledik. İlk kez düzenlenmesine rağmen gördüğümüz yoğun ilgi bizi motive ederek bu yıl daha da güzel bir programla sizlerin karşısına çıkma isteğini kamçıladı.

Kongremiz bu yıl yine ulaşım kolaylığı gözetilerek Kozyatağı’nda yeni açılan bir otel olan Hilton İstanbul Kozyatağı Otelinde 12-14 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kongrede genç meslektaşlarımızın aktif katılımını sağlamayı bir öncelik saydık. Bu amaçla mümkün olduğunca geniş poster oturumlarıyla sunumları planladık. Ayrıca kongrenin ilk günü gerçekleşecek olan patik konuların ele alınacağı sertifikalı kurslarımıza yoğun ilgi olacağını tahmin ediyoruz. Konuşmacılarımızı titizlikle seçerek, değişik görüşlerin temsil edilmesini ve bilimsel içerikli tartışma ortamının oluşmasını arzu ediyoruz.

2015 yılında muhtemelen ilk kongre olacak 2. Marmara Pediatri Kongresine katılımınız bizi onurlandıracaktır. Kongremizde görüşmek üzere!

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Bülent KARADAĞ
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Işıl BARLAN
Marmara Tıp Fak. Pediatri AD Başkanı

Kaynak : www.kongremerkezi.net