16. Ulusal Anatomi Kongresi 

tarafından
658

16. Ulusal Anatomi Kongresi 

Yer : Malatya
Tarih : 11-14.EYLÜL.2014
Düzenleyen : -Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği
-İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi AD

Kongre Merkezi : İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi
Organizatör :
Web Sitesi : http://www.anatomi2014malatya.org/

Değerli Meslektaşlarımız,
Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği ile İnönü Üniversitesi işbirliği ve ev sahipliğinde düzenlenen XVI. Ulusal Anatomi Kongresi, sizlerin de katkılarıyla 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İnönü Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir. Kongre oturumları ve sunumları sayesinde sayın meslektaşlarımız ile bir araya gelirken, uzman konuklardan da son bilimsel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunma imkânı yaşayacağız. Bu çerçevede; yapılan bu bilimsel toplantılar, sadece anatomi alanında değil farklı alanlarda bilim insanlarının bir araya gelerek tecrübelerini sundukları, karşılaştıkları problemleri paylaştıkları ve bu problemlere yönelik yeni çözümler üretmek için görüş alışverişinde bulundukları ortamları oluşturmaktadır.
Bilimsel kalitenin önde tutulacağı kongremizde, meslektaşlarımızın birbirlerini daha yakından tanımaları ve elimizden geldiği kadar güzide şehirlerimizden Malatya’nın tarihi ve kültürünü tanımaya yönelik sosyal aktivitelerin de tatmin edici boyutta olacağını düşünmekteyiz. Tüm bunlar sizlerle birlikte olduğumuzda bir anlam kazanacak, sizlerin katılması bu kongrenin değerini yükseltecektir.
Saygıdeğer meslektaşlarımızı, Anatomi Anabilim Dalını ilgilendiren konularda geniş bir program yelpazesinde aradığını bulacağı Malatya´da misafir etmekten çok büyük mutluluk duyacağız. Bu kongreye katılarak bizleri onurlandırmalarını dileriz.

Prof. Dr. Davut ÖZBAĞ
Kongre Başkanı
İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi
Anatomi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi