15. Ulusal Romatoloji Kongresi 

tarafından
888

15. Ulusal Romatoloji Kongresi 

Yer : Antalya / Belek
Tarih : 29.EKİM-2.KASIM.2014
Düzenleyen : Türkiye Romatoloji Derneği
Kongre Merkezi : Kaya Palazzo Otel
Organizatör : D Event
Web Sitesi : http://www.romatoloji2014.org/

Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Romatoloji Derneği himayesinde her yıl yapılmakta olan Ulusal Romatoloji Kongrelerinden XV. Kongre, 2014 yılında Belek/Antalya’da yapılacaktır. “XV. Ulusal Romatoloji Kongresi”ni düzenlemek üzere, 2006 yılından bu yana “Romatoloji Güney Grubu” adı altında ortak eğitim toplantıları yapmış olan ve ülkemizin Güney bölgesinde hizmet veren bir grup öğretim üyesi görev almaktadır. Daha önce bölgemizde, 2002 yılında Adana’da “Ulusal RAED 2002 Kongresi” de gerçekleştirilmiştir. Bu kez Çukurova Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Romatoloji Bilim Dalları’nın işbirliği ile “XV. Ulusal Romatoloji Kongresi”ni 29 Ekim-2 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Kongrede konferans ve panellerle romatolojinin çeşitli konularını tartışırken, yeniliklerin aktarılması için yerli ve yabancı konuşmacıların bilgi ve deneyimlerinden yararlanılacaktır. Interaktif oturumlar ve bildiri sunumları ile, genç arkadaşların katkısını da maksimum düzeyde sağlamak istiyoruz. Kongremizin başlangıcında yine kurs programı olacaktır. Ayrıca kongremiz süresince “Romatoloji Hemşireliği Kongresi”ne de destek verilecektir.

Belek/Antalya’da bilimsel içerik açısından zengin, sosyal içerik açısından keyifli bir kongre olması dileği ile, tüm Romatoloji camiasınının katılımını diler, saygılar sunarım.

XV. Ulusal Romatoloji Kongresi Düzenleme Kurulu Adına,
Kongre Başkanı
Prof. Dr. Eren Erken
kongretakvimi.org