12. Uludağ Jinekoloji Ve Obstetri Kış Kongresi

tarafından
667

12. Uludağ Jinekoloji Ve Obstetri Kış Kongresi

Yer : Bursa / Uludağ
Tarih : 05-08.MART.2015
Düzenleyen : Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD.
Kongre Merkezi : Karinna Otel
Organizatör : Burkon Turizm
Web Sitesi : http://uludagkadindogum.org/

Değerli Meslektaşlarımız,
12. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi’ ni  05 – 08 Mart 2015 tarihleri arasında Karinna Otel Uludağ – Bursa’ da düzenleneceğini duyurmak ve bu heyecanı sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız.

Bu yıl 12. sini düzenleyeceğimiz, mottosu “Olgu Sunumlarından Konsensusa” olan kongremize yurt içi ve yurt dışından gelecek olan çok değerli konuşmacılarımız aracılığıyla Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki tüm yenilikleri sizlere sunmak, birlikte tartışmak ve fikir birliğine varmak amacındayız.

Daha önceki organizasyonlarımızdan bildiğiniz gibi en büyük arzularımızdan birisi uzman meslektaşlarımızın ve özellikle araştırma görevlisi arkadaşlarımızın kongreye geniş kapsamlı katılımını sağlamaktır. Buna istinaden; kongre kayıt ücretlerimiz mümkün olduğunca düşük tutulmuştur. Ayrıca, kongremize bildiri ile katılacak araştırma görevlilerinden de kayıt ücreti alınmayacaktır.

12. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi’ nde sizlerle biraraya gelebilecek olmanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz. Bilimsel açıdan son derece doyurucu ve keyifli bir kongreyi birlikte geçirmek üzere sizleri Uludağ’ a bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,
Kongre Bilimsel Kurulu