11. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi & 14. Uluslararası Avrasya Gastroenteroloji Kongresi & 2. Gastrointestinal Cerrahi Kongresi

tarafından
844

11. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi & 14. Uluslararası Avrasya Gastroenteroloji Kongresi & 2. Gastrointestinal Cerrahi Kongresi

Yer : Gazimağusa / K.K.T.C.
Tarih : 24-28.EYLÜL.2014
Düzenleyen : -Hepato Bilio Pankreatoloji Derneği
-Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği

Kongre Merkezi : Kaya Artemis Otel
Organizatör : D Event Turizm
Web Sitesi : http://www.hebipa2014.org/

Değerli meslektaşlarımız,

11. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi bu yıl 24 – 28 Eylül 2014 tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de yapılacaktır.
HEBİPA misyonu; birlikte yapacağımız 14. Uluslararası Avrasya Gastroenteroloji Kongresi ve 2. Gastrointestinal Cerrahi Kongrelerinin katkıları ile de daha güçlü ve yüksek katılımlı bilimsel toplantılar düzenleyerek ülkemize hizmet etmeye devam ediyor.

Standartlarımızı artırarak bu yıl da geçmiş yıllarda yaptığımız kongrelerden bir basamak daha önde ve daha başarılı bir kongre yapmayı planlamaktayız.

Sizlerden aldığımız güçle, giderek artan azim ve kararlılğımız ile yolumuza devam ediyoruz. Kongremizde Gastroenteroloji’nin en sıcak konularının, en deneyimli bilim insanları tarafından size ulaştırılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Ayrıca bu kongredeki kurs günümüzde uygulamalı gastroenteroloji yeni metodlarlı da programa eklenmiştir.

Sosyal programlar ve kongre süprizleri ile renklenecek kongremizin verimli geçmesi siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra Yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tarihi ve doğal güzelliklerini doya doya yaşayabileceğiniz zengin programlar kongremize renk katacaktır.
Kıbrıs Kongremizde sizlerle buluşmak üzere şimdiden başarılı ve faydalı bilimsel toplantılar geçirmenizi diliyoruz.

Prof. Dr. Hasan ÖZKAN
Kongre Başkanı

Doç.Dr. Şahin Çoban
Kongre Sekreteri