11. Ulusal Çocuk Alerji ve Astım Kongresi

tarafından
326

11. Ulusal Çocuk Alerji ve Astım Kongresi

Yer : Marmaris
Tarih :  24 – 27 Nisan 2016
Düzenleyen : Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği
Kongre Merkezi : Grand Yazıcı Turban Otel
Organizatör : Serenas Turizm
Web Sitesi : http://kongre.caaad.org/

DAVET.

Değerli Meslektaşlarım,

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneğimizin 2016 yılı kongresini 24 – 27 Nisan 2016 tarihlerinde Marmaris Grand Yazıcı Turban tesislerinde gerçekleştireceğimizi bildirmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz.

Ülkemizin doğal güzellikler açısından en zengin bölgelerinden bir olan Marmaris’te yapılacak olan bu kongrede, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birlikte kutlayacağız ve sıcak yaz günlerinin habercisi ilkbaharın gelişini kalplerimizde hissedeceğiz.

Kongre sırasında Çocuk Alerjik Hastalıkları ile ilgili çeşitli konularda yerli ve yabancı bilim insanları ile tanışma ve yenilikleri dinleme şansı bulacağız.

Kongre programı içinde, sabah saatlerinde yürüyüş dersleri şeklinde, uzman hocalar ile az sayıda katılımcının yer aldığı gruplarla birlikte olma şansı bulacağız. Bu grupların ders sonunda birlikte yapacakları kahvaltıda konu tartışılmaya devam edecektir.

Ayrıca gün içinde alerjik hastalıklar konusunda çok çeşitli konferans, panel, olgu sunumu ve karşıt görüş gibi aktivitelerle yoğun bilimsel program devam edecektir.

Bilimsel program yanında hazırlamakta olduğumuz sosyal program ile meslektaşlarımız arasındaki bağları güçlendirmek ve motivasyonumuzu arttırmak düşüncesindeyiz.

Bu yıl geçen yıllarda olduğu gibi bildiri ile başvuran genç araştırmacılara kongre katılım bursu verilmeye devam edilecektir.

Sizleri kongremizde görmeyi umut ve arzu ediyoruz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Nihat Sapan

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği Başkanı

11.Ulusal Çocuk Alerji ve Astım Kongresi Başkanı