11. Uludağ Pediatri Kış Kongresi

tarafından
435

11. Uludağ Pediatri Kış Kongresi

Yer : Bursa / Uludağ
Tarih : 15-18.MART.2015
Düzenleyen : Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD.
Kongre Merkezi : Karinna Otel
Organizatör : Burkon Turizm
Web Sitesi : http://www.uludagpediatri.org

Değerli Meslektaşlarımız,

11. Uludağ Pediatri Kış Kongresi’nin 15 – 18 Mart 2015 tarihleri arasında Karinna Otel Uludağ ’da düzenleneceğini duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Bu yıl yine pediatrinin çeşitli dallarındaki gelişmeleri birlikte değerlendirmek için ülkemizin çeşitli üniversitelerinin tıp fakültelerinden çok değerli bilim insanlarını bilgilerini bizimle paylaşmaları için davet edeceğiz. Sizlere doyurucu bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Geleneksel hale gelen ve her yıl önemli sayıda katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz kış kongremizin, ülkemizin geniş katılım sağlanan büyük kongreleri arasında yer alması bizi daha çok heyecanlandırmakta ve sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

Kış kongremizde bu yıl pediatrinin çeşitli dallarını içeren konularda sizlerin de önerileri dikkate alınarak hazırlanmış kurs, panel, konferans ve interaktif oturumlar yer alacaktır. Ayrıca bildiri oturumları ile kongremizin bilimsel içeriği zenginleşecektir. Bu yıl kongremize katılan bildirilerden jüriler tarafından seçilecek olan ilk 3’e önemli teşvik ödülleri vermeyi planlamaktayız. Özgün ve orijinal çalışmalarınızı sunmak üzere hazırlamanızı bekliyoruz.

Gün boyu devam edecek bilimsel oturumların yanında, dostlukların paylaşılacağı bir sosyal program ile sizleri dinlendirmeyi ve hoşça vakit geçirmenizi amaçlamaktayız. Uludağ’ın farklı atmosferinde buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyor, sizleri kongremizde görmek istiyoruz. Katılımınız bize güç verecektir. Kongremizde buluşmak üzere sağlıklı günler diler, saygılar sunarız.

Prof.Dr. Nihat Sapan
11. Uludağ Pediatri Kış Kongresi Başkanı