10. Çukurova Nöroloji Günleri

tarafından
290

10. Çukurova Nöroloji Günleri

Yer : Adana
Tarih : 23-24 Ekim 2015
Düzenleyen : Çukurova Nörolojik Bilimler Dernegĭ
Kongre Merkezi : Sheraton Otel
Organizatör : Burkon Turizm
Web Sitesi : http://cukurovanoroloji.org

Değerli Meslektaşlarım,

Çukurova Nörolojik Bilimler Dernegĭ çatısı altında, her yıl bölgemizdeki farklı bir üniversite kliniği tarafından düzenlenen Çukurova Nöroloji Günlerinin Adana Sheraton Otel’de 23-24 Ekim 2015 tarihinde yapılacağını bildirmekten onur duyuyorum. Her yıl farklı bir tema ile düzenlenen bu toplantının, bu sene onuncusunun gerçekleştirilecek olması bizlere ayrı bir heyecan veriyor. Bu heyecanımızı paylaşmak üzere sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bu yılki sempozyumda ağırlıklı olarak uygulama becerisi geliştirmeyi hedefledik ve bu nedenle iki kurs düzenledik: botulimum toksin uygulama kursu ve EMG-ENG kursu. Bu kurslarla bağlantılı olarak distoni ve nöromüsküler hastalıklar ayrıntılı olarak işlenecektir. Ayrıca tüm yönleriyle multipl skleroz ve bir panelde de Parkinson hastalığında ileri evre tedavileri tartışılacaktır.

Programın oluşmasında katılımları ile bizlere destek veren konuşmacı ve oturum başkanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bilimsel açıdan verimli bir toplantı olmasını dileyerek, güzel anılar biriktirmenize neden olmak için, siz değerli meslektaşlarımızı Adana’ya bekliyoruz.

Düzenleme komitesi adına

Prof. Dr. Meltem Demirkıran