1. Ulusal Mikoloji Günleri

tarafından
378

1. Ulusal Mikoloji Günleri

Yer                                        :Erzurum
Tarih                                     : 1-4.EYLÜL.2014
Düzenleyen                       : Erzurum Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü
Kongre Merkezi               : Palan Otel
Organizatör                       :
Web Sitesi                          : http://www.mikoloji2014.com/

Değerli Meslektaşlarımız,

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kenti, Palandöken Dağı eteklerinde kurulu Erzurum’da düzenlemeyi planladığımız “1. Ulusal Mikoloji Günleri”ni hayata geçirmenin heyecanı içerisindeyiz. Türkiye’nin kış cenneti Erzurum’da kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişmekte olan Erzurum Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü olarak 1-4 Eylül 2014 tarihleri arasında sizleri “1. Ulusal Mikoloji Günleri”ne davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Amacımız, her geçen gün daha da önemli hale gelen mantarlar konusunda çalışan bilim insanlarını ve araştırmacıları bir araya getirmek, son araştırmalarını ve bulgularını paylaşmak, yeni gelişmeler doğrultusunda fikir alış verişini sağlamaktır.
1. Ulusal Mikoloji Günleri’nde mikoloji konularında yapılmış bilimsel nitelikli bütün araştırmalar değerlendirilecektir. Yapılan çalışmalar sözlü bildiri veya poster şeklinde sunulabilecektir. Sunuların seçimi ve değerlendirilmesi Kongre Bilim Kurulu tarafından gerçekleştirilecektir.

1-4 Eylül 2014 tarihleri arasında zengin bilimsel içeriğinin yanında ilimizin tarihi havasını da soluyabileceğiniz “1. Ulusal Mikoloji Günleri”nde Erzurum’da buluşmak dileklerimizle…

Düzenleme Kurulu Adına

Yrd. Doç. Dr. Serkan ÖRTÜCÜ