1. EURYPA Kongresi ve TPK Pratikte Güncellemeler Sempozyumu

tarafından
406

1. EURYPA Kongresi ve TPK Pratikte Güncellemeler Sempozyumu

Yer : İstanbul
Tarih : 4 – 6 Aralık 2015
Düzenleyen : Türk Pediatri Kurumu
Kongre Merkezi : Wyndham Grand Levent Otel
Organizatör : TOPKON KONGRE HİZMETLERİ
Web Sitesi : http://www.eurypa2015.org

DAVET

Türk Pediatri Kurumu; kurulduğu günden beri düzenlediği kongre, sempozyum, kurs ve bilimsel toplantılarla her zaman meslektaşlarımızın eğitimine destek vermiştir. Bu eğitim programlarının yanında, çocuklarımızı ilgilendiren sosyal konuları gündeme getirerek, bilimsel platformlarda tartışılmasını ve çözüm önerilerinin sunulmasını hiçbir zaman ihmal etmemiştir.

Bu süreçte genç meslektaşlarımızın eğitim, bilimsel çalışmalar, özlük hakları ve diğer birçok alanda farklı beklentilerinin olduğunu gözlemledik ve Türk Pediatri Kurumu olarak 2011 yılında Genç Pediatristler’i kurduk. Geçtiğimiz bu 4 yılda Genç Pediatristler’in bilimsel platformda çok aktif çalışmaları ve son olarak da EPA/UNEPSA (Avrupa Pediatri Akademisi) bünyesinde EURYPA’yı (Avrupa Genç Pediatristler Birliği) kurmaları, verdiğimiz desteğin boşa gitmediğini bizlere göstermiştir. 1. EURYPA Kongresi’nin İstanbul’da düzenecek olması bizler için ayrıca gurur kaynağıdır.

Klinik pratiğimizde çok sık karşılaştığımız hastalıkların tanı ve tedavi yaklaşımlarında önemli gelişmeler ve değişiklikler olmaktadır. Bu nedenle 4-6 Aralık 2015 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan 1. EURYPA Kongresiyle eş zamanlı olarak ‘TPK Pratikte Güncellemeler Sempozyumu’ yapılacaktır. Sempozyumda interaktif olgu sunumları eşliğinde konularında deneyimli hocaları dinleme fırsatı bulacağız. Bu sunumların günlük hekimlik pratiğimizde çok faydalı olacağını düşünüyoruz. ‘TPK Pratikte Güncellemeler Sempozyumu’nda hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız…

Kongre Düzenleme Komitesi